K tomu, aby človek navštívil wellness pobyt na slovensku, nemusí trpieť nejakou vážnou diagnózou, dokonca ani chronickou bolesťou. Stačí, ak cítime potrebu riadne zrelaxovať a načerpať nové sily. Dať vydýchnuť svojej mysli a takisto spraviť niečo pre svoj zdravší vzhľad. Dosiahnuť ideálnu telesnú aj psychickú formu, poriadne zregenerovať telo aj myseľ. To všetko dokážeme práve vďaka návšteve wellness centra. Získajte pocit sviežosti a očisty. Nalaďte sa na zdravšiu a vyváženejšiu životosprávu a životný štýl. Striedajte pri tomto pobyte pohybové aktivity a cviky s relaxom a odpočinkom. Kúpeľné terapie, masáže, mentálne cvičenia, pohybové aktivity a rehabilitácie, to všetko vás spraví šťastnejších a zdravších na tele aj na duši. Pobyt vo wellness centre vám prinesie niekoľko pozitívnych zdravotných benefitov, medzi ktoré sa radia napríklad:

Interiér sauny

Uvoľnenie tela a zlepšenie spánku

  • K uvoľneniu svalstva prichádza v súvislosti s kúpeľnou terapiou, a to konkrétne pôsobením teplej vody na naše telo. Zvýši sa teplota tela, čím prichádza k miernej únave vedúcej ku kvalitnejšiemu odpočinku, respektíve spánku.

Detoxikácia organizmu

  • Vo wellness pobyte sa budete stravovať zdravo a vyvážene. Tým pádom sa postupne z tela budú strácať ťažko stráviteľné látky- čiže nadbytočné toxíny. Po krátkom čase sa budete cítiť zvnútra očistení a odľahčení.

Spálite tuk

  • A to v dôsledku zavedenia zdravšej životosprávy. Zbavíte sa nezdravých stravovacích návykov, budete jesť zdravšie a keď k tomu pripočítate pravidelné cviky a pohyb po krásnom prostredí, nadbytočné kilá pôjdu dole.

Cvičenie jógy

Zbavíte sa stresu

  • Dopomôže tomu aj sympatické prostredie a zmena životného štýlu. Nájdete si čas na zaujímavé aktivity a na potrebný relax, všetky problémy hodíte za hlavu. Po pár dňoch už pocítite príjemnú psychickú úľavu, čoho faktorom sú tiež dychové cvičenia, jóga, Pilates, Tai Chi a ďalšie cviky vedúce k vašej mentálnej rovnováhe.