Chcete začať podnikať? Najjednoduchší spôsob, akým sa môžete dostať https://aktualne.centrum.sk/zahranicie/europa/pri-pobrezi-kanarskych-ostrovov-nasli-sedem-mrtvych-utecencov-dalsim-podarilo-dostat-pevninu.html ku vlastnej firme je zakúpenie ready made firmy od spoločnosti For One Business. Ponúkajú Vám možnosť zakúpenia firmy, ktorá je plne pripravená na predaj jej novému majiteľovi, čiže Vám. Ponúkané spoločnosti boli vytvorené a založené presne za týmto účelom. Vďaka zakúpeniu takto pripravenej spoločnosti Vám odpadá množstvo nepríjemných povinností, ktoré by na Vás čakali v prípade, že by ste si spoločnosť chceli založiť Vy sami. Predaj ready made sro, ktoré ponúka spoločnosť For One Business už majú priradené IČO aj DIČ, čiže identifikačné číslo organizácie a daňové identifikačné číslo.

telefonujúci muž

Tie sú totiž nevyhnuté pre akékoľvek podnikanie. Základné imanie firmy sú splatené v plnom rozsahu. To, že firma, ktorú kupujete, nemá žiadne právne záväzky, dostanete garantované zmluvnou formou. Tak si môžete byť stopercentne istí, že nekupujete žiadnu mačku vo vreci. Firmy sú pripravené na rýchly prevod na nového majiteľa vďaka podkladom, ktoré sú starostlivo vypracované advokátom spoločnosti For One Business. Vyberať si môžete z rôznych firiem. Ich špecifiká si môžete v kľude pozrieť z pohodlia domova, pretože sú uvedené na webovej stránke For One Business. Pri jednotlivých firmách nájdete aj ich cenu.

podnikanie

Tá zahŕňa zmenu spoločníka, konateľa, sídla, ale aj obchodného mena. V cene máte zahrnuté aj rozšírenie, prípadne zúženie predmetov podnikania. V cene je obsiahnutý aj súdny poplatok za zápis zmien v Obchodnom registri. Spoločnosť For One Business Vám ponúka aj ďalšie služby, ktoré počas Vášho podnikania môžete využiť. Je ním napríklad možnosť prenájmu virtuálneho sídla. To je zaujímavé najmä pre začínajúcich podnikateľov, ktorí ocenia úsporu financií. Vďaka virtuálnemu sídlu si nemusíte robiť starosti s platením kancelárskych priestorov. For One Business je spoločnosť, ktorá Vám pomôže splniť si Váš podnikateľský sen.