Ľudovým názvom čistenia potrubia je tzv. elektromechanický alebo ručný krtko, ktorý sa zvykne používať pri riešení problémov s odtokom alebo kanalizáciou. Podobne ako aj všetky ostatné technické zariadenia aj odpadové potrubia, odtoky, kanalizácie, výlevky, sifóny podliehajú vplyvu času, vytvára sa na nich postupne usadenina a kal, znižuje sa ich vnútorný priemer a to všetko spôsobuje pomalý odtok odpadu a vody, až dôjde k úplnému upchatiu odpadového potrubia.

key-993027_640

Vždy sa oplatí zavolať krtkovanie nitra, službu dostupnú aj v iných regiónoch, vždy spoľahlivú a to nielen, čo sa týka výkonu, ceny, prístupu ale aj profesionalizmu. Profesionáli Vám ochotne poradia, navrhnú vhodné riešenie pre Váš objekt, pripravia plán prevencie do budúcnosti a umožnia Vám monitoring aktuálneho stavu odpadového potrubia a kanalizácie.

Garancia, konštrukčné a inštalatérske práce sú súčasťou celej ponuky, rovnako ako aj bezkonkurenčná cena bez zbytočných doplatkov.

Je rozdiel uskutočniť krtkovanie v domácnosti alebo vo veľkom objekte s väčším prístupom. Pre menšie objekty, rodinné domy, domácnosti je vhodné predovšetkým elektromechanické čistenie pomocou špeciálnych nadstavcov a špirál, ktoré odborníci zvolia podľa stavu potrubia. Tie sa zasunú pomocou dlhej hadice do potrubia a vďaka elektromotoru vykonávajú rotačný pohyb, účinný natoľko, že dôjde k rozbitiu usadenín a uvoľneniu potrubia.

Druhý najčastejšie využívaný spôsob je čistenie pomocou vysokého tlaku vody spolu s vysokotlakovým čerpadlom v servisnom vozidle, ktorý je účinný aj v dlhých potrubiach a vďaka možnosti regulácie tlaku vody sa dá využiť aj v starších kanalizáciach bez ich potenciálneho poškodenia.

Ak rozmýšľate nad preventívnymi opatreniami do budúcnosti servis Vám ponúka trasovanie potrubia, TV monitoring alebo frézovanie potrubia, ktoré ho zbaví nežiadúcich stavebných usadenín.

pipeline-1585686_640

Trasovanie potrubia a TV monitoring sú unikátne služby vďaka ktorým zistíte, ako Vaše potrubie aktuálne vyzerá, aký je jeho aktuálny technický stav a čo môžete urobiť pre jeho záchranu v budúcnosti.

Nečakajte na haváriu, počkajte radšej na rýchlu nonstop službu krtkovania, ktorá jej včas zabráni.