Pitný režim je dôležitý. Každý človek by sa mal zamyslieť nad tým, či ho dodržiava. A či pije siliphos pitnú vodu. A ak nie, mal by to urýchlene napraviť. To, koľko toho vypijeme, môže mať totiž vplyv na našu psychickú pohodu a na to, ako sa cítime. Sama som to zažila, keď som zabúdala na pitný režim počas dňa. Bohužiaľ je to tak. V tom chaose a zhone povinnosti som zabúdala sama na seba. Našťastie som si ale na mobil nainštalovala takú aplikáciu, ktorá mi ukazuje, koľko to vypijem a ja si to tam samozrejme ukladám. Predtým ma bolo strašne zle z toho, že som nepila. Nedodržovala som pitný režim a malo to za následok bolesti a motanie hlavy a bolo to šialené obdobie, na ktoré nerada spomínam.

voda

Našťastie už je to lepšie. Stane sa mi, že občas zabudnem a musím si to pripomínať, ale už to rozhodne nie je v takej miere, ako to bolo predtým. A za to som rada. Občas sa cítim ako malé dieťa, že mi to musí pripomínať telefón alebo keď je doma priateľ. Ale ja na tom zapracujem a časom sa to naučím. Každý človek má nejaké muchy a záleží na tom, či ich chce vyriešiť alebo nie. Napríklad s tým pitným režimom. V podvedomí viem, že musím sa napiť, ale jednoducho na to zabudnem a tu už začína ten základný problém a myslím, že sa to nestáva iba mňa.

voda)

Určite sa to stáva viacerým ľuďom a majú s tým problém. Ale už len to, že o tom probléme viete, že si ho priznáte a že ho budete chcieť nejakým spôsobom riešiť, je strašne dobre. Pretože akonáhle sa problémy neriešia, tak je to začiatok konca. A keď nebudete dbať na svoj pitný režim a pôjde to takto napríklad mesiac v kuse, tak to môže skončiť napríklad aj tým, že skolabujete a podobne. Na tieto veci si jednoducho my ľudí musíme dávať pozor a to bez debát. Nezabúdajte preto za žiadnu cenu na svoj pitný režim, pretože to je cesta akurát tak do pekiel a bude vám zle zbytočne.