Snažíte sa robiť všetko podľa nových trendov, ale stále tomu niečo chýba? Tajomstvom sú svetla. LED svetlá. LED osvetlenie je moderným prvkom, ktorý používajú aj dizajnéri. Osvetlená domácnosť má svoje čaro a vtedy vynikne aj zariadenie, doplnky či celá miestnosť. Hovoríte si, že veď osvetlenie je prítomné v každom dome a nevyzerá tak isto? Tajomstvom LED osvetlenia je, že sú nenápadné a súčasťou stavby. Lustre a lampy sa v dnes je dobe používajú už iba výnimočne ako doplnok. Práve preto môžete použiť množstvo svetiel, ktoré nebudú pôsobiť rušivo a takmer ich nebudete v interiéri ani vnímať.

luster

Na hlavné osvetlenie miestností slúžia LED panely. LED panely sú zapustené priamo v strope. Najčastejšie sú bielej farby, takže si ich väčšina návštevníkov ani nevšimne. Použiť môžete ľubovoľný počet panelov a tiež rôznych veľkosti. LED panel má vysokú mieru svietivosti a vďaka tomu je svetlo príjemne rozptýlené do celej miestnosti. Pred pár rokmi bola moderná inštalácia bodových svetiel do stropu. Práve LED panely sú vylepšená moderná verzia takéhoto osvetlenia. LED panely v domácnosti sú nielen dizajnovo bezkonkurenčné, ale LED svietenie vám šetrí aj peniaze. A to vďaka nižšej spotrebe energie počas svietenia.

žiarovka

Svietenie LED produktami a žiarovkami má nižšiu spotrebu energie ako v prípade klasických žiaroviek. Možno preto sa vám zdá aj úvodná investícia LED produktov väčšia a vzhľadom na to od LED osvietenia upustíte. No v skutočnosti vyššia cena nie je len z dôvodu modernejšieho osvetlenia. Na vyúčtovaní energií rozdiel pocítite aj na úspore. Taktiež majú LED produkty dlhšiu životnosť a samozrejmosťou je intenzívne dlhotrvajúce svetlo. Zaujala aj vás možnosť aplikácie LED osvetlenia do domácnosti? Navštívte stránku ledprodukt.sk a dozviete sa o možnosti výberu a inštalácie LED produktov so interiéru ako aj exteriéru viac.