Mnohí z nás majú radi staré veci. Či už sú to vyslovene starožitnosti, ktoré majú nejakú historickú hodnotu, alebo sú to veci, ktoré možno nemajú pre iných žiadnu hodnotu, ale pre nás znamenajú veľa. Sú to veci, ktoré sme od niekoho dostali, zdedili, alebo sa nám jednoducho páčia a chceme ich mať doma. Alebo len radi premieňate staré veci na nové a dávate im druhú šancu. Každý kus nábytku v sebe nosí svoj príbeh, ktorým robí dom našim domovom. No ako to býva u všetkých vecí a hlavne tých starých, čas sa podpíše pod ich kvalitu a funkčnosť napriek tomu, že sa o nich pravidelne staráte.

vozík

A tak im musíme ich životnosť predĺžiť nejakou novou súčiastkou, alebo časťou. Ak ste sa ocitli práve v takejto situácii, alebo len jednoducho radi reštaurujete staré kúsky nábytku a dávate im druhú šancu, alebo ich zabudnutý lesk, mali by ste vedieť, že je tu pre vás spoločnosť PK Group, kde nájdete rôzne druhy nábytkových koliesok a otočných koliesok, pre rôzne druhy nábytku. Okrem toho spoločnosť PK Group ponúka výrobu prepravných vozíkov, vďaka ktorým budete ľahšie manipulovať s rôznymi časťami nábytku a ľahšie ich presuniete z miesta na miesto. Vďaka PK Group vašu prácu dokončíte oveľa rýchlejšie a môžete sa tešiť z vášho staro-nového kúsku nábytku.

kolieska

Vašu objednávku si môžete poslať pohodlne a priamo k vám domov, alebo do vášho ateliéru, alebo si ju vyzdvihnúť priamo v sklade a ušetriť tak niekoľko dní čakania na tovar. Všetky možnosti dopravy ako aj možnosti platby nájdete na spodnej lište webovej stránky spoločnosti. Vďaka našim zákazníkom sme získali ocenenie spokojných zákazníkov od portálu Heuréka, za čo vám nesmierne ďakujeme. Ceníme si každý váš názor a každú vašu objednávku a snažíme sa zlepšovať naše služby a rozširovať našu ponuku podľa vašich želaní. Staňte sa aj vy našim spokojným zákazníkom.