Všetci využívame poštové služby už dlhé desaťročia, no podmienky prepravy sa menia, dnes je to už celkom iný spôsob ako v začiatkoch, keď sa balíky doručovali a prepravovali koňmi. Moderné spôsoby si však vyžadujú aj nový prístup, a tiež druhy obalových materiálov, ktoré vyhovujú podmienkam počas posielania zásielok. Dokumenty sa zvyčajne dajú vložiť len do tradične veľkej obálky, no rozmernejšie tovary a predmety si už vyžadujú trocha väčšie obaly, ale okrem veľkosti je tu požiadavka aj na ochranu pred mechanickým poškodením krehkých predmetov. Na to, aby zásielka dorazila do cieľa určenia v pôvodnom stave a bez poškodenia, sú určené plastové obálky a mechanickému zničeniu odolajú plastové bublinkové obálky.

Pošlite fotografiu bezpečne, v bublinkovej obálke

Plast v kombinácii s bublinkovou fóliou, ktorá je nalepená na vnútornej strane obálky, tvoria kvalitnú dvojicu, vhodnú na zabalenie aj krehkého predmetu bez obáv zo zničenia či poškodenia. Veľkosti obálok sú v tradičných rozmeroch, väčšie či menšie, cieľom je možnosť zabalenia predmetov viacerých veľkostí. Nielen domáca preprava, ale aj medzinárodná poštová služba je vhodná na to, aby sa bublinkové obálky využívali vlastnosti týchto bublinkových obálok.

Bublinky sú plné vzduchu, a tým tvoria akúsi bariéru, odolávajúcu tlaku, ktorý by obsah obálky mohol poškodiť. Tak sa v nich môže ukryť kozmetika, drobné predmety ako darčeky, ale aj dôležité dokumenty či textilné výrobky menších rozmerov. Lepiaci pásik ju dokonalo uzatvorí, tak sa dnu nedostane prach, voda či sa jednoducho počas prepravy nevytratia a nepostrácajú.

Vaše poklady budú chránené

Bublinky v plastových obálkach sú vynikajúci spôsob ako vylepšiť ich vlastnosti, nepremokavosť, nepriepustnosť slnečných lúčov a nečistôt, to všetko sú nástrahy, ktorým čelí každá zásielka, určená adresátovi v ktoromkoľvek kúte Slovenska či sveta. Spoľahlivosť je to, čo od služieb očakávame, v tomto sa môžeme na výrobcu spoľahnúť, obálky sú kvalitné a dostupné pre každého. Výhodné sú balenia s viacerými kusmi obálok, ktoré budete mať v zásobe a ihneď poruke, ušetria vaše financie aj čas pri ich zháňaní.