Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ v sebe nesie oveľa viac ako len erotický zážitok alebo sexuálne uvoľnenie. V luxusnom salóne Bratislava Tantra zistíte, že je to filozofia zaoberajúca sa duševným prežívaním sexuality, ktorej korene siahajú do Indie a je stará tisícky rokov. Okrem príjemných fyzických účinkov na naše telo má aj liečivý efekt. Všetko je navzájom prepojené a dopĺňa sa – telo dušu a duša telo.

tantra filozofia

Tantra pracuje s odovzdaním a prijímaní životnej energie, mužskej a ženskej. Je zmyslová, teda pracuje so zmyslami. Prostredníctvom nich sa nás snaží uvoľniť a ukázať nám, že život sa dá vnímať aj vďaka zraku, sluchu, chuti, čuchu či hmatu. Musíte si však uvedomiť ich dôležitosť pre vaše prežívanie. Ich stimuláciou vám profesionálne masérky dokážu navodiť pocit dokonalého uvoľnenia a zbavia vaše telo negatívnej energie. Vzhliadaním ku krásnej masérke lahodíte vášmu zraku, precítením vonných olejov potešíte čuch, počúvaním relaxačnej hudby, vychutnávaním si lahodného občerstvenia a užívaním si dotykov si môžete navodiť pocit vzrušenia. Naša pokožka je schopná vnímať dotyky na viacerých úrovniach, dokáže vnímať teplo, vlhkosť i tlak rúk.

Všetko to môže viesť k erotickému prežívaniu, niekoľkonásobnému orgazmu, avšak nie je to primárnym cieľom. V tantre ide najmä o dosiahnutie osvietenia, uvedomenia si vlastnej existencie a dôležitosti. Pravidelným opakovaním tantrickej masáže môžete docieliť to, že nadobudnete stratené alebo nikdy nezískané sebavedomie, či sebaúctu. Zabudnete na žiarlivosť, hanblivosť v intímnom živote, dáva životu druhú šancu, čím môže zachrániť váš partnerský vzťah.

body to body

Tantrická masáž vám môže dopomôcť k získaniu chuti do života, energie, môže vám zregenerovať myseľ, zbaví vás depresie, úzkosti. Z fyzického hľadiska vám napomáha pri problémoch s erekciou, či ejakuláciou alebo prostatou ako takou. Nežnému pohlaviu zas pomôže pri problémoch s otehotnením, prípadne s dosiahnutím orgazmu, čím môže zlepšiť aj váš celkový vzťah s partnerom alebo partnerkou.

Doprajte telu tento spirituálno-erotický zážitok, pretože to je presne to, čo potrebuje každý z nás.