Ste zástancom “no waste” filozofie? Neradi vyhadzujete veci, ktoré ešte môžu dostať druhú šancu? Pokazili sa vám kolieska na vašej kancelárskej stoličke, či na inom kuse vášho nábytku? Dajte svojej stoličke na kolieskach, či vášmu nábytku druhú šancu. Vďaka PK Group to nie je žiaden problém. V ponuke nájdete množstvo rôznych typov nábytkových koliesok, ktoré ľahko vymeníte za tie staré a vaša stolička či obľúbený nábytok môže slúžiť ďalej. Načo robiť zbytočný odpad a kupovať novú stoličku, keď sa dajú kolieska jednoducho opraviť. Ďalšou výhodou je aj to, že vás výmena koliesok nebude stáť takmer nič v porovnaní s novým kusom nábytku či novej kancelárskej stoličky.

stolička

Rovnako je to aj v prípade vozíkov, ktoré takmer každá prevádzka, či výrobňa používa. Prepravný vozík sa každodenne používa na prepravu tovaru, niekedy aj po rôznom teréne, čo znamená dodatočnú záťaž pre kolieska na vozíku. Investícia do nového vozíka môže byť pre malú firmu, alebo výrobňu či remeselníka pri množstve rôznych poplatkov naozaj zaťažujúca pre jeho existenciu. V takom prípade je oveľa prijateľnejšou variantou kúpiť a namontovať nové kolesa na vozík. Spoločnosť PK Group má vo svojej ponuke pojazdných kolies, rôzne druhy kolies na vozík.

vozík

V závislosti od typu vášho vozíka a podmienok, ktoré si vaša práca a práca s vozíkom vyžaduje si môžete vybrať z viacerých typov a modelov. Či už potrebujete prístrojové hygienické, transportné priemyselné, alebo antistatické vozíky, vozíky s brzdou alebo bez brzdy, či ďalšie iné typy koliesok, všetky ich nájdete na jednom mieste vďaka PK Group. Satčí si rozkliknúť ponuku pojazdných koliesok a vybrať tie, ktoré pre váš vozík potrebujete. Takmer všetky kolieska či už na vozík, alebo tie na nábytok sú skladom, takže vám môžu byť vyexpedované v krátkom čase. V prípade akýchkoľvek otázok je pre vás pripravený online formulár.