Nuru masáže sú typ masáže, ktorý spadá pod tantrické masáže. Sú rovnako erotického charakteru a prinášajú nevídané uvoľnenie tela aj duše. Tieto masáže nie sú natoľko známe. Dostali pomenovanie podľa špeciálne pripravovaného nuru gélu, ktorý sa vyrába z konkrétneho druhu morských rias a ktorý je určený špeciálne na tento účel poskytovania nuru masáží. Je vyrobený na čisto prírodnej báze a neobsahuje žiadne chemické látky, na ktoré by mohol klient počas masáže dostať alergickú reakciu. Masérka si tento gél aplikuje na telo a následne ho prostredníctvom dotykov a pohybov nanáša na telo svojho klienta, čím sa medzi dvomi telami vytvorí kĺzavá vrstva, čo robí celý tento masážny program ešte podmanivejším.

žena

Nuru masáže sú rovnako ako všetky iné typy erotických masáží vykonávané v tantrických masážnych salónoch. Tantrické masážne salóny je možné nájsť aj u nás na Slovensku a teda v prípade, že sa rozhodnete nejakú erotickú masáž navštíviť, nie je potrebné cestovanie do zahraničia. Jedny z najlepších a vychýrených tantrických masážnych salónov sa nachádzajú práve v našom hlavnom meste na západe krajiny. V týchto tantrických masážnych salónoch vás privíta nevídaná atmosféra.

žena

Tantrické masážne salóny ako zariadenia reprezentujúce staroveké učenie a umenie lásky – tantry sa nesú v znamení pomalej tantrickej hudby, luxusne zariadených priestorov, krásnych žien a prítmia. Pred návštevou miestnosti, v ktorej sa má vami vybraný masažný program započať, bude od vás vyžadované, aby ste sa zúčastnili sprchy priamo v tomto salóne. V prípade, že si zvolíte špecifický druh masážneho erotického programu, túto sprchu vám bude spríjemňovať aj vaša masérka. Je len na vás, či sa rozhodnete pre program jednostranný, v ktorom budete príjemcom energie od svojej masérky alebo sa rozhodnete pre program obostranný.