Určite ste sa stretli s mnohými odporúčaniami ako si zlepšiť kvalitu vášho spánku. Vedeli ste, že okrem iných dôležitých vecí je váš spánok ovplyvnený aj matracom na posteli, v ktorej spíte?

V dnešnej modernej dobe máme na výber už mnoho možností. Kvalitný matrac na mieru vám vieme ponúknuť aj na našom eshope. Naša firma vyrába zdravotné matrace aj matrace z prírodných materiálov. S výrobou napríklad ortopedických matracov sme začali už v roku 1992. K výrobe matracov používame aj certifikovanú Švajčiarsku penu Sanitized, ktorá ma antibakteriálne účinky, a teda si z našej ponuky matracov vyberiete aj keď trpíte rôznymi alergiami.

kvalitný spánok

Záleží nám na výbere našich dodávateľov, dávame si vždy poriadne záležať na materiáloch, ktoré používame pri výrobe. Snažíme sa, aby naše produkty, teda matrace z našej ponuky boli kvalitné, pohodlné a aby boli dostupné pre každého. V našej ponuke nájdete matrace aj v lacnejšej, no aj v luxusnejšej cenovej kategórii. Náš eshop je dostatočne prehľadný, zorientovať sa v ňom by pre vás nemal byť problém.

Váhate s výberom? Nie ste si svojim výberom na 100% istí? Nemusíte sa báť. V našich pobočkách, napríklad u nás vo Zvolene si viete vyskúšať matrace priamo na vlastnej koži, a ak by ste mali problém s výberom, prípadne by ste len potrebovali poradiť, naši pracovníci na pobočne budú ochotní s vami stráviť potrebný čas a pomôcť vám, aby ste si domov odniesli matrac priamo pre vás, podľa vašich požiadaviek.

zobuďte sa vyspatí

Dajte konečne zbohom bezsenným nociam a dolámanému telu po každom spánku. S našim matracom zistíte, čo kvalitný a plnohodnotný spánok vlastne znamená. Naši spokojní zákazníci sa k nám stále vracajú, čo je pre nás radosťou a najlepším ocenením našej práce. Niekedy utratíte mnoho energie a peňazí pre rôzne výživové doplnky, lieky, terapeutov. No výmena nekvalitného matracu za kvalitný vám dokáže zmeniť život doslova z večera http://www.obriakvarium.cz/relaxacni-vecery do rána. A to už na stálo.